CO NIECO O FIRMIE

Firma MERIDO istnieje na rynku od 1996 roku

nieustannie pracując nad najwyższą jakościa serwisu oraz poszerzając ofertę. Od samego początku nasza działalność ukierunkowana jest na sprzedaż i serwis oprogramowania firmy Kamsoft szczególnie dla branży medycznej i aptecznej. Jako oddział regionalny spółki "Kamsoft" zapewniamy fachową i autoryzowaną obsługę serwisowanego oprogramowania. Naszym celem jest kompleksowa obsługa informatyczna firm, dlatego też mamy dla wszystkich klientów pełną ofertę sprzętu komputerowego, drukarek, materiałów eksploatacyjnych oraz serwisu fiskalnego. Wykonujemy także okablowanie i sieci teleinformatyczne.
Siedziba firmy mieści się przy ul. Wita Stwosza w Rzeszowie, w nowoczesnym, przestronnym budynku. Flota oznakowanych samochodów czeka w pełnej gotowości do wyjazdów serwisowych gwarantując szybką i sprawną reakcję w razie awarii, a zgrany i dynamiczny zespół serwisantów jest na każde wezwanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
Wciąż poszerzamy naszą ofertę tak więc jesteśmy też autoryzowanym serwisem fabrycznym kas i urządzeń fiskalnych marki "ELZAB", prowadzimy również salon sprzedaży urządzeń fiskalnych.
Posiadamy także w ofercie certyfikowane podpisy elektroniczne jako partner firmy EUROCERT.

Nasza siedziba

...

Jeśli chcieliby Państwo się z nami spotkać

...

- zapraszamy do naszej siedziby na wyborną kawę.

...

Będzie nam bardzo miło porozmawiać osobiście i postarać się sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.